Top3:

Francuska jakość teraz w Polsce

Francuska jakość teraz w Polsce

budownictwo (5)Największe projekty budowlane realizowane są w największych i najbogatszych krajach świata. Inwestorzy chętnie budują w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, ale z coraz większym zainteresowaniem spoglądają też na Europę Środkowo-Wschodnią. Polska jest według nich świetnie zlokalizowana, a miejscowy rynek jest szczególnie atrakcyjny. Coraz częściej inwestorzy więc nie tylko tu budują korzystając z usług zagranicznych firm. Pracę znajdują tu także specjaliści od przepisów. Swoją filię w Polsce otworzyła także firma BatiPlus oferująca profesjonalne kontrole inwestycji, nadzór budowlany i wiele innych pokrewnych usług.

Polski oddział BatiPlus znany jest pod nazwą BatiPlus Polska Sp. z o.o., a jego pełną ofertę znaleźć można na stronie internetowej: www.batiplus.pl. Witryna zresztą nie tylko posiada pełny opis świadczonych usług. Na stronie można znaleźć również wiele cennych informacji o samej firmie, jej projektach i dotychczasowych realizacjach. W dodatku w kilku wersjach językowych.

Ciekawe wpisy tematyczne o budownictwie:

Slowa kluczowe: markizy Kęty, wałki pa66, turnabol, certyfikat flange fitter, etykiety inspekcyjne z datą, tanie taxi legnica, balayage kraków, highlightersmink, armatura łazienkowa Apavisa, balayage fryzjer kraków, pantomograf Gliwice