Top3:

Wybór: architektura

Wybór: architektura

nieruchomosci (58)Dlaczego architektura? To pytanie nasunęło mi się od razu gdy moja córka poinformowała mniej, że nie idzie na budownictwo, bo nie chce budować nieruchomości. Okazało się, że nieruchomości jej nie interesują i nie chce męczyć się na budownictwo. Stwierdziła, że architektura jest dla niej czymś wymarzonym i właśnie to chce w życiu robić.
Nie miałem najmniejszego zamiaru w to ingerować, choć uważam, że architektura to zdecydowanie gorszy wybór niż budowanie nieruchomości. Trudniej tutaj znaleźć pracę i choć zarobki są tutaj dobre to ważne, aby mieć zajęcie i mieć z czego żyć. To jednak jej kariera zawodowa i jej wybór, w który po prostu nie chcę się mieszać.
Nieco załamałem się, że nie chodzi jej o to aby była to architektura nieruchomości. Ona wymyśliła sobie, że będzie projektować ogrody i tak zarabiać na życie. wydaje mi się to niemożliwe, ale postanowiłem o tym nie dyskutować. Jest dorosła, więc i tak zrobi co będzie chciała. Mam nadzieję tylko, że  będzie szczęśliwa z tego co będzie w życiu robiła. Bo to jest przecież najważniejsze.

Slowa kluczowe: kompleksowe usługi ślusarskie kraków, kreda sisa, osb stopfire, Tynk mozaikowy Lakma, plisy Oświęcim, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Drepo zadaszenia tarasów, bcaa katowice sklep, Tanie multiplikatory, kubota l3200 cena, żwir siany ostrów